Rouwkrans ‘Zacht Pastel’ is gestoken in zachte tinten: roze, crème, lila en perzik lopen in elkaar over, met gerbera’s en rozen als hoofdbloemen. De krans is daardoor minder streng dan een geheel witte krans en past goed bij een afscheid met een warme, persoonlijke sfeer.
De krans staat rechtop naast de kist op een standaard. Alle bloemen zijn op oasis gestoken en blijven daardoor tot na de dienst vers. Doordat wij met de bloemen van het seizoen werken, wisselen de precieze tinten door het jaar heen, maar het pastelpalet blijft hetzelfde.
Kies een doorsnede van 40 of 50 cm; de foto toont 50 cm. Wij maken de krans in Leerdam en bezorgen hem in de hele regio. Kijk ook bij onze overige rouwbloemen.